Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

ПРИВІТАННЯ Начальника Національного університету оборони України з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

  • >
  • >
  • >
  • ПРИВІТАННЯ Начальника Національного університету оборони України з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
29.07.2020

Шановні захисники України, воїни Сил спеціальних операцій Збройних Сил України! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!

Сили спеціальних операцій – наймолодший підрозділ Збройних Сил, який за короткий час відразу став гордістю Збройних Сил, а служба в ньому – великою честю. Кращі риси українських козаків – мужність, сміливість, відвага, рішучість – завжди знаходили своє продовження у звитязі бійців спеціального значення, які у такі непрості для країни часі гідно виконують свій військовий обов’язок, захищаючи рідну землю від ворога.

Дорогі воїни, ви стали взірцем для всіх Збройних Сил України, продемонструвавши свою мужність, відвагу та професіоналізм. Ви – гордість для всієї країни, сила нашої армії!

В цей день, в першу чергу, хочеться подякувати вам! Разом з іншими підрозділами Збройних Сил ви робите найважливішу справу – захищаєте Батьківщину від ворога. Дякуємо вам за мужність, героїчне виконання обов’язків, військову звитягу і хоробрість.

Від чистого серця бажаю козацького здоров’я, витримки, невичерпної енергії та сили духу. Миру та злагоди вам та вашим родинам.

Разом – переможемо! Слава кожному з вас! Слава Україні!

Начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант Анатолій СИРОТЕНКО