Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем університету

  • >
  • >
  • >
  • Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем університету
18.06.2019

Шановні військовослужбовці та працівники Збройних Сил України!

18 червня Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відзначає чергову річницю з дня створення! 

Щиро і сердечно вітаю ветеранів, наукових і науково-педагогічних працівників, слухачів та весь численний колектив провідного вищого військового навчального закладу нашої Незалежної держави України з Днем університету!

Саме в цих древніх, насичених духом патріотизму і любові до своєї Батьківщини стінах, було підготовлено тисячі офіцерів.

Сьогодні Національний університет оборони України імені Івана Черняховського по праву займає чільне місце в системі військової освіти нашої держави і є провідним навчально-методичним і науковим центром Збройних Сил України.

Сьогодні я маю честь з почуттям великої вдячності засвідчити шану та повагу керівникам нашого навчального закладу, які на різних етапах його становлення доклали значних зусиль для його подальшого розвитку. Вагомий вклад в становлення навчального закладу та організацію навчального процесу внесли перші начальники кафедр, які сьогодні продовжують працювати і передають свій багатий практичний досвід слухачам.

Я дякую і висловлюю шану і повагу нашим колегам-ветеранам, які беззмінно протягом від двадцяти років до півстоліття активної фізичної і розумової діяльності віддають себе справі, якій присвятили своє життя. Честь вам і доземний уклін, наші ветерани! Найщиріші слова вдячності генералам та офіцерам, які прийшли в наш навчальний заклад з високих посад у Збройних Силах і сьогодні продовжують передавати свій багатий практичний досвід слухачам.

Щиро дякую численному університетському колективу за самовіддану та наполегливу працю у підготовці офіцерського корпусу для Збройних Сил України – офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів. Саме випускники університету зі своїми бойовими побратимами творять сьогодні новітню історію України з новими перемогами та героями, відстоюють право держави на незалежність, право народу на вибір шляху в майбутнє і почуття гордості за те, що ми ‒ українці.

Всім Вам – наша шана та повага!

Шановні друзі!

Для всіх нас історичний шлях університету – це роки плідної та наполегливої праці, втіленої в конкретні досягнення та здобутки.

Разом з тим, поряд з усіма перемогами і досягненнями, ми маємо розуміти і усвідомлювати, що виконання завдань керівництва держави в питаннях реформування Збройних Сил України загалом і у сфері військової освіти зокрема, потребує нових сучасних ефективних і мабуть не завжди стандартних підходів.

Ці надзвичайно складні для країни часи вимагають продуманих, конструктивних рішень і практичних, ініціативних дій щодо якості підготовки як слухачів так і викладачів, від рівня усвідомлення кожним з нас відповідальності за захист рідної землі.

Маю честь сьогодні ще раз подякувати всім і кожному з Вас за ваш внесок у нашу спільну справу. Я переконаний, наша робота і наполегливість у досягненні мети буде і надалі міцним підґрунтям для формування майбутнього офіцерського корпусу Збройних Сил України – офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів, достойних продовжувачів славних традицій вітчизняного війська.

З нагоди свята висловлюю подяку особовому складу університету за сумлінне виконання службових обов’язків.

Зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу, успіхів в служінні своїй Батьківщині, в ім’я миру, спокою і благополуччя українського народу. Хай щастить вам, вашим сім’ям, рідним і близьким. Зі святом вас!

Слава Україні!

Генерал-лейтенант                          А.СИРОТЕНКО