Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем захисника України

  • >
  • >
  • >
  • Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем захисника України
14.10.2019

Шановні панове генерали, офіцери, військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

14 жовтня ми відзначаємо велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та державне свято – День захисника України. Упродовж історії 14 жовтня завжди було днем української військової звитяги, що символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України  ̶  воїнів княжої доби, козацьких часів, років боротьби за незалежність України у ХХ столітті та нинішніх захисників Батьківщини – сучасних героїв.

У цей нелегкий для України час у нас єдине завдання – перемога над ворогом-агресором, відновлення миру в країні. Тому наша з вами місія сьогодні як ніколи благородна і особлива – захист свого народу та своєї рідної землі. 

Шановні бойові друзі!

Україна пишається вами і молиться за кожного з вас – хто взяв до рук зброю, аби принести перемогу, а з нею – і мир на нашу землю, до спільного українського дому… Немає сильнішого солдата, який воює за волю свого народу, за Богом дану землю, за віру свою і рідну державу. Вічна пам'ять і слава кожному герою, який загинув за Україну! І нехай усіх наших захисників, які зараз перебувають на передовій, оберігає Покрова Пресвятої Богородиці, небесна покровителька нашого війська

В цей урочистий день бажаю всім вам міцного козацького здоров'я, родинного добробуту, постійного професійного зростання та нових значних звершень в ім'я зміцнення обороноздатності нашої держави!.. 

Щиро та сердечно вітаю вас з Днем захисника України – святом духовності, звитяги та патріотизму!

 

Слава нашим Захисникам!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

 

генерал-лейтенант  Анатолій СИРОТЕНКО