Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Привітання начальника Національного університету оборони України з днем Національної гвардії України!

  • >
  • >
  • >
  • Привітання начальника Національного університету оборони України з днем Національної гвардії України!
26.03.2024

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України, було утворено 13-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». Базою для формування особового складу НГУ стали підрозділи Внутрішніх військ. Саме у склад НГУ увійшли перші добровольчі батальйони, котрі стали на захист народу та державності України в один з найважчих у новітній історії країни моментів посягань на її суверенітет.

Нині в умовах повномасштабної війни нацгвардійці боронять цілісність та незалежність України, даючи гідну відсіч ворогу.

"Честь. Мужність. Закон". Саме таке гасло в НГУ. Підрозділи цієї структури діють по всій лінії фронту разом з усіма силами оборони та щодня своєю відвагою, невпинною боротьбою й, на жаль, ціною власних життів доводять, що це не просто пусті слова.

В цей День вітаю гвардійців та їх родини! Бажаю вам високого професіоналізму, гідного служіння народові України, бути вірними присязі, здоров’я та стійкості!

Дякую, що не втрачаючи віри, пліч-о-пліч б’єтеся за нашу волю та свободу. Разом до Перемоги!

З Днем Національної гвардії!

Слава Україні!

Начальник Національного університету оборони України 

генерал-полковник Михайло КОВАЛЬ