Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем військ зв'язку

  • >
  • >
  • >
  • Привітання начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з Днем військ зв'язку
08.08.2019

Від Вченої ради та керівництва Національного університету оборони України імені івана Черняховського та себе особисто щиро вітаю воїнів-зв'язківців з професійним святом – Днем військ зв’язку.

Військовий зв’язок сьогодні – це невід’ємна складова системи управління Збройними Силами України, її високотехнологічна основа. Саме це вимагає від особового складу військ зв’язку високої професійної підготовки на основі світових досягнень науки і техніки, впевнених знань останніх підходів до запровадження інноваційних технологій у сфері зв’язку в різних умовах застосування військ (сил).

Підтвердженням цього стали бойові дії на сході нашої держави, які довели визначальну роль зв’язку у забезпеченні функціонування стійкої системи управління військовими частинами та підрозділами в ході проведення антитерористичної операції. 

Переконаний, розуміючи це та усвідомлюючи свою велику відповідальність, воїни-зв’язківці і в подальшому будуть розвивати свої теоретичні знання та практичні навички задля досягнення професійної досконалості та наближення нашої перемоги над ворогом. 

Щиро дякую вам за відданість військовій справі, високу патріотичну свідомість та самовіддану службу Українському народові.

З нагоди свята висловлюю глибоку шану і вдячність ветеранам військ зв’язку, працівникам Збройних Сил України та членам сімей військовослужбовців, усім тим, хто своєю працею підвищує авторитет і примножує традиції військ зв’язку.

Сердечно бажаю вам і вашим родинам щастя, міцного здоров’я та нових великих звершень у справі зміцнення обороноздатності України та відновлення її територіальної цілісності!

Слава військам зв’язку!

Слава Україні!

генерал-лейтенант       А.СИРОТЕНКО