Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Продовження навчання іноземних військових фахівців за програмами оперативно-тактичного рівня підготовки

  • >
  • >
  • >
  • Продовження навчання іноземних військових фахівців за програмами оперативно-тактичного рівня підготовки
17.03.2021

У центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до контрактно-договірних документів, продовжується навчання військовослужбовців Збройних Сил Китайської Народної Республіки за спеціалізацією “Управління інформаційною безпекою у збройних силах” та військовослужбовця Республіки Корея за спеціалізацією “Бойове застосування та управління діями військових частин розвідки та спеціального призначення”.                                                                                                             

 Навчання за освітньо-професійними програмами другого (магістерського) рівня вищої освіти, яке триває чотирнадцять місяців, забезпечує здобуття освітнього рівня за відповідною спеціальністю (спеціалізацією), набуття знань, умінь та навичок, достатніх для генерації нових ідей та прийняття рішень у складних і непередбачуваних умовах.

Освітній процес здійснюється шляхом проведення лекційних, семінарських, групових та практичних занять, захисту курсових та графічних робіт.

До занять зі слухачами залучаються найбільш досвідчені наукові та науково-педагогічні працівники кафедр університету.

Під час вивчення дисциплін активно застосовується система дистанційного навчання з використанням ресурсів наукового центру дистанційного навчання університету. Слухачі іноземних держав впевнено використовують засоби інтерактивного навчання з подальшим закріпленням та удосконаленням набутих знань у навчальних аудиторіях центру.

Наполегливе і старанне відношення до набутих знань є свідченням високих результатів підсумкових контролів.

Так, на даний час, кандидатом на отримання диплому магістра з відзнакою є військовослужбовець Китайської Народної Республіки.

Подальше продовження навчання військовослужбовців Китайської Народної Республіки та Республіки Корея в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського сприятимуть укріпленню співробітництва між нашими державами у питаннях підготовки військових фахівців та позитивно впливає на міжнаціональні відносини.