Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Продовжено навчання слухачів курсів іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації у другому семестрі 2019 року

  • >
  • >
  • >
  • Продовжено навчання слухачів курсів іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації у другому семестрі 2019 року
22.10.2019

21 жовтня 2019 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочався другий семестр навчання на курсах іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Вивчати іноземну мову у період з 21 жовтня по 27 грудня 2019 року  будуть 76 військовослужбовців з різних видів Збройних Сил України, органів військових управлінь та інших військових формувань.

Варто зазначити, що поглиблення стратегічного партнерства України з НАТО, активна участь українських підрозділів у миротворчих, пошуково-рятувальних операціях, багатонаціональних навчаннях та інших заходах міжнародного співробітництва, обумовлює зростання ролі мовної підготовки у загальній системі підготовки особового складу Збройних Сил України.

Так, військовослужбовці, які успішно завершать навчання на курсах іноземних мов, в подальшому братимуть участь у заходах міжнародного військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, направлятимуться за кордон для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у складі національного контингенту та національного персоналу, до багатонаціональних органів військового управління, на навчання у провідні ВНЗ європейських країн та США.

Крім того, навчання на зазначених курсах дає можливість отримати сертифікат за мовним стандартом НАТО “СТАНАГ 6001”, легітимним більш ніж у п’ятдесяти країнах світу. Система підготовки ґрунтується на закордонних підходах, що найкраще адаптованих до вимог сьогодення, зорієнтована на контингент, що навчається.

Високий рівень підготовки викладачів та мотивація посадових осіб дає змогу сподіватися на успішне завершення навчання та оволодіння  відповідним рівнем володіння англійською мовою.