Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Продовжуємо міжвідомчу співпрацю ‒ укладено Меморандум з Національною академію внутрішніх справ

27.09.2023

Національний університет оборони України продовжує взаємодію на міжвідомчому рівні із закладами вищої освіти. В рамках багаторічного партнерства відбулося укладання Меморандуму про співпрацю з Національною академію внутрішніх справ.

В межах Меморандуму, підписаного начальником Національного університету оборони України генерал-полковником Михайлом Ковалем та ректором Національної академії внутрішніх справ генералом поліції першого рангу Володимиром Чернєєм, зокрема, розширено предмет договору, що дозволить вийти на новий, більш якісний, рівень співпраці.

 

Укладений Меморандум засвідчує наміри спрямування спільних зусиль на організацію плідної та ефективної співпраці спеціалістів у сфері оборони України у розв’язанні ключових проблем сектору безпеки і оборони, розвитку Збройних Сил України та інших складових сил безпеки і оборони, забезпечення їх аналітичними розробками та матеріалами.

Сторони погодилися докладати всіх можливих зусиль для подальшого розвитку партнерства та забезпечення залучення до нього широкого кола представників інститутів громадянського суспільства.

Присутніми було відзначено якісні можливості співпраці, що є необхідним елементом для посилення національної безпеки держави, а також у взаємному використанні ресурсів навчальних закладів для досягнення всіх вищезазначених цілей.

В рамках візиту до університету представники делегації Національної академії внутрішніх срав ознайомилися із військово-історичним музеєм навчального закладу, оглянули трофейну та знищену російську техніку, а також експонати Виставкового проєкту «Сталеві полотна».