Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Провідні вчені сектору безпеку і оборони кафедри СНБО взяли участь у ІІI Харківському міжнародному юридичному форумі

  • >
  • >
  • >
  • Провідні вчені сектору безпеку і оборони кафедри СНБО взяли участь у ІІI Харківському міжнародному юридичному форумі
02.10.2019

Минулого тижня у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (м. Харків) відбувся ІІІ Міжнародний юридичний форум. В роботі п’яти панельних дискусій взяли участь відомі дослідники та практики з 28 країн світу, судді Конституційного Суду України та Верховного Суду, урядовці, співробітники міжнародних організацій та фондів.

Панельні дискусії проводилися за напрямами:

європейська інтеграція крізь призму конституційного права;

оновлення цивільного законодавства України: на шляху до європеїзації приватного права;

бізнес та права людини: виклики для нових демократій;

кримінальні загрози в секторі безпеки: практика ефективної протидії;

майбутнє цифрових активів: фінансово-правові аспекти.

Від Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в проведенні форуму взяли активну участь представники інституту державного військового управління.

У панельній дискусії “Сучасні тенденції політики європейської інтеграції у сфері безпеки та оборони” начальник кафедри стратегії національної безпеки та оборони доктор військових наук, старший науковий співробітник полковник Юрій Пунда виступив із доповіддю “Європейський Союз у сучасній системі міжнародної безпеки на тлі нових викликів та загроз”. Також перед учасниками панелі виступив професор кафедри стратегії національної безпеки та оборони кандидат історичних наук, старший науковий співробітник полковник Іван Козинець із доповіддю “Співробітництво Збройних Сил України з Європейським Союзом у сфері спільної політики безпеки та оборони: досвід та перспективи”.

Участь представників університету у ІІІ Міжнародному юридичному форумі дозволила гідно представити Національний університет оборони України імені Івана Черняховського як провідний заклад військової освіти та науки.