Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Проведено практичні заняття з основ виживання та військово-прикладного плавання

21.06.2019

В період з 19 до 20 червня 2019 року на водно-спортивній базі університету фахівцями навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій проведено практичні заняття з основ виживання та військово-прикладного плавання зі слухачами оперативно-тактичного рівня всіх спеціальностей.

Під час проведення занять офіцерами були відпрацьовані питання організації розташування в лісовій місцевості, способів плавання в обмундируванні за допомогою підтримуючих засобів та без них, переправи через водну перешкоду за допомогою підручних засобів та способів виживання.

Крім того, виконувалось комплексне завдання з пересування у складі підрозділу в лісовій та заболоченій місцевості за азимутальною карткою, евакуації пораненого, розташування на місцевості та організації відпочинку.

Слід зазначити, що програма курсу з основ виживання та військово-прикладного плавання постійно удосконалюється, і саме цього року до програми введено питання подолання тактичної смуги перешкод.

За оцінкою науково-педагогічних працівників, слухачі успішно виконали програму курсу показавши свої навички під час дій в екстремальних умовах. Керівники відзначають в кращий бік офіцерів, які мають бойовий досвід виконання завдань в зоні ООС, саме вони продемонстрували не стандартні варіанти рішення поставлених завдань.

Заняття проводилися з метою підвищення рівня польової виучки особового складу, виховання в нього високих морально-бойових якостей та фізичної витривалості.