Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Проведено спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту України за участі вищих військових навчальних закладів та військових частин Київського гарнізону

  • >
  • >
  • >
  • Проведено спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту України за участі вищих військових навчальних закладів та військових частин Київського гарнізону
12.09.2021

11 вересня 2021 року на базі спортивного комплексу Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися військово-спортивні змагання, присвячені Дню фізичної культури і спорту України.

У заході взяли участь збірні команди від вищих військових навчальних закладів та військових частин Київського гарнізону. До святкування головного спортивного свята країни та до участі у змаганнях також долучилися і курсанти Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Військові спортсмени змагалися у таких видах спорту, як гирьовий спорт (гвардійський ривок), футбол, легкоатлетична естафета, перетягування канату та шведська естафета.

У напруженій боротьбі, що тривала на стадіоні спортивного комплексу, під час виконання вправи «Гвардійський ривок» наш курсант Максим Гладкочуб здобув друге місце з результатом 134 рази, а квартет курсантів особового складу Національного університету оборони України у «Шведській естафеті» виборов почесне третє місце.

Курсанти під час проведення змагань отримали корисний досвід, зустріли добрих знайомих, з якими навчалися у військових ліцеях та віднайшли нових друзів.

У наш час дуже важливо приділяти значну увагу фізичній активності, адже цим ми обираємо для себе здоровий спосіб життя!

Щиро хочеться побажати усім учасникам нових звершень, перемог та успіхів!