Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Проведено урочисті заходи з вшанування військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені терміни військової служби та звільняються в запас.

  • >
  • >
  • >
  • Проведено урочисті заходи з вшанування військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені терміни військової служби та звільняються в запас.
05.04.2021

05 квітня 2021 року на плацу 33 бази забезпечення навчального процесу відбувся урочистий захід присвячений вшануванню військовослужбовців строкової служби, які звільняються в запас у квітні-червні 2021 року.

Під час заходу за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, старанність та високі показники в бойовій підготовці були нагороджені військовослужбовці подяками, грамотами від начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, командира частини, голови Солом’янської районної в місті Києві державній адміністрації, голови Синодального управління військового духовенства, а також пам’ятним нагрудним знаком "Національного університету оборони України імені Івана Черняховського" та листами подяк батькам військовослужбовців.

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника університету полковник Василь Осьодло привітав військовослужбовців від імені керівництва університету з закінченням проходження строкової служби та побажав усім міцного здоров’я, незламного духу, щастя і добробуту на подальшому життєвому шляху.