Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Проведено зустріч делегації Збройних Сил Сполучених Штатів Америки із представниками університету

  • >
  • >
  • >
  • Проведено зустріч делегації Збройних Сил Сполучених Штатів Америки із представниками університету
21.11.2019

В інституті забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій  університету 19 листопада, в рамках офіційного візиту, проведено зустріч делегації науковців з науково-дослідних та дослідно-конструкторських лабораторій Сухопутних військ ЗС США з науковими та науково-педагогічними працівниками інституту, Головного управління оперативного забезпечення, Центру розмінування ЗС України, Воєнно-наукового управління ГШ ЗС України.

Метою зустрічі є обговорення перспективних напрямів двостороннього військово-технічного співробітництва у сфері науково-дослідних робіт та розробок зокрема у сфері забезпечення живучості озброєння та військової техніки, а також розповсюдження досвіду проведення експертної оцінки бойового ураження озброєння та військової техніки.

В рамках заходу проведений брифінг із обговоренням результатів діяльності університету у сфері наукових досліджень щодо забезпечення живучості бойових броньованих машин.

Другого дня 20 листопада представники кафедри технічного забезпечення інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій університету продовжили участь у брифінгу, який проводився в Державному науково-дослідному інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (м. Чернігів), на якому розглянуті результати наукової та науково-технічної діяльності інституту, проведення досліджень та випробувань у галузі забезпечення живучості ОВТ.

В результаті зустрічі представниками Сполучених Штатів Америки обговорені перспективи проведення міжнародних стратегічних досліджень, обмін думками, досвідом у сфері забезпечення живучості озброєння та військової техніки.