Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Проведено зустріч керівного складу університету зі слухачами випускного курсу заочної форми навчання

  • >
  • >
  • >
  • Проведено зустріч керівного складу університету зі слухачами випускного курсу заочної форми навчання
12.04.2019

11 квітня відбулася зустріч керівного складу Національного університету оборони України імені Івана Черняховсього під керівництвом начальника університету генерал-лейтенанта Анатолія Сиротенка зі слухачами випускного курсу заочної форми навчання (прийому 2016 року).

До заходу долучилися очільники інститутів, кафедр, керівники магістерських робіт, куратори груп, майбутні випускники навчального закладу – офіцери-слухачі випускного курсу заочної форми навчання.

Метою зустрічі було доведення вимог до проведення підсумково-випускного збору, вироблення єдиних поглядів щодо підтримання на належному рівні морально-психологічного стану, військової дисципліни та правопорядку під час навчання.

Заступником начальника університету з навчальної роботи генерал-майором Сергієм Салкуцаном було наголошено, що підсумково-випускний збір включає складання слухачами звітностей за напрямами навчання, завершення виконання магістерських робіт, проведення комп’ютерної двосторонньої оперативно-стратегічної командно-штабної воєнної гри за стандартами НАТО. При цьому було акцентовано увагу на своєчасному і якісному виконанні усіх звітних матеріалів та магістерських робіт, котрі повинні мати дослідницькій характер, базуватися на наукових дослідженнях, спрямовуватися на вирішення практичних завдань, забезпечувати не лише закріплення отриманих необхідних знань і умінь, а й розвивати необхідні методологічні основи та методичні  навички інноваційної діяльності у предметній галузі. У разі успішного дотримання необхідних вимог, слухачів буде допущено до складання державної атестації та захисту магістерських робіт.  

Про важливість збереження життя, здоров’я та недопущення випадків травматизму випускниками під час підсумково-випускного збору зауважив заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення генерал-майор Сергій Поздишев, який наголосив, що тільки міцне фізичне і духовне здоров’я, позитивний щоденний морально-психологічний стан, суворе дотримання військової дисципліни, виважене свідоме ставлення до виконання поставлених завдань будуть запорукою успішного завершення навчання в університеті.

Крім цього, в ході зустрічі було доведено вимоги щодо особливостей забезпечення режиму секретності в університеті, а також порядку харчування та користування житловими приміщеннями слухачами заочної форми навчання під час підсумково-випускного збору.

‒ Добігає кінця період вашого трирічного навчання у стінах університету. Керівництво навчального закладу та науково-педагогічний персонал з розумінням ставиться до специфіки, особливості та труднощів, з яким вам, як слухачам-заочникам, довелося стикатися під час навчання. Адже вам доводилося його поєднувати із виконанням службових обов’язків та бойових завдань, або забезпечувати їх виконання. Тож, вам необхідно із відповідальністю підійти до завершального звітного етапу та успішно продемонструвати набуті знання та належний рівень підготовки. Чого я вам і бажаю. Вболіваю за кожного з вас! ‒ зазначив начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.