Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Практичне заняття з тактики зі студентами 2-го курсу кафедри військової підготовки на тему: «Дії механізованих підрозділів під час підготовки та ведення бою»

  • >
  • >
  • >
  • Практичне заняття з тактики зі студентами 2-го курсу кафедри військової підготовки на тему: «Дії механізованих підрозділів під час підготовки та ведення бою»
23.12.2019

На базі 169 Навчального центру Сухопутних військ «Десна» з громадянами України, які навчаються в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського на кафедрі військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів» проведено чергове практичне заняття з тактики.

На тактичному полі було відпрацьовано наступні питання :

- отримання та усвідомлення бойового завдання на марш командиром механізованого взводу, оцінювання обстановки;

- прийняття рішення командиром взводу на здійснення маршу з району зосередження до рубежу переходу в атаку;

-  підготовка та здійснення маршу взводу на БМП;

- відбиття раптової атаки особовим складом взводу під час потрапляння в засідку;

- отримання та усвідомлення нового бойового завдання;

Навчальна мета практичного заняття досягнута успішно. Майбутні командири механізованих взводів отримали навички дій керівника-лідера в обстановці, наближеній до умов бою. Крім цього, вони  набули психологічної стійкості та психологічної готовності для впевнених дій в екстремальних ситуаціях, морально-ділових якостей патріотів-захисників України.