Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Радник начальника університету з гендерних питань взяла участь у тренінгу з впровадження гендерно орієнтовного бюджетування

  • >
  • >
  • >
  • Радник начальника університету з гендерних питань взяла участь у тренінгу з впровадження гендерно орієнтовного бюджетування
18.04.2019

Радник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з гендерних питань (на громадських засадах) полковник Наталія Васюкова взяла участь у тренінгу із впровадження гендерно орієнтовного бюджетуваннядо системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації, який відбувся у Житомирі.

Захід організовано Національним агентством України з питань державної служби (НАДС), Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки та сприяння Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та проекту “Гендерне бюджетування в Україні”.

З вступним словом до присутніх звернувся перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій, який у своїй промові підкреслив, що курс європейського вектору розвитку України передбачає утвердження гендерної рівності як у суспільстві загалом, так і в системі публічного управління та державної служби зокрема. 

Крім того, він зазначив, що особлива роль в процесі інтеграції гендерних підходів в діяльність державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відводиться системі підвищення кваліфікації, тому важливо розвивати та реалізувати успішні практики гендерного бюджетування з метою набуття навичок та їх використання.

Національна експертка проекту “Гендерне бюджетування в Україні” Оксана Кисельова зауважила, що навчання з проблем гендерної рівності та гендерно орієнтованого бюджетування для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування стало можливим завдяки співпраці НАДС з проектом, який вона представляє та Представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні.

Учасниці та учасники матимуть змогу дізнатися про міжнародний та вітчизняний досвід впровадження гендерно орієнтовного бюджетування та обговорять питання включення вище зазначених тем до навчальних програм системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Підготовлені тренери допоможуть в реалізації політики гендерної рівності в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Джерело: Національне агентство України з питань державної служби ‒ https://www.facebook.com/nads.gov.ua/