Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Рік незламності: 365 найважчих в історії днів нашої незалежної країни

24.02.2023

Дорогі колеги, шановні побратими, незламний український народе!

365 найважчих в історії днів нашої незалежної країни. 365 днів ми боремося з російським агресором. 365 днів ми знаємо, що таке повномасштабна війна…

24 лютого 2022 року змінило мирне життя кожного з нас. Тисячі найкращих синів та дочок стали на захист нашої України й боронять її у цю мить.

Рік тому ми об’єдналися і показали світові, що таке потужна та смілива нація! Нація, яка руками зупиняла російські танки, за лічені години чи дні збирала кошти на байрактари, морські дрони та на багато всього, наближуючи нашу Перемогу!

Наші Збройні Сили України, захисники та захисниці — це більше, ніж Герої! Найхоробріші, найсміливіші, найвідданіші своїй країні та своєму народові воїни. І тому наша молитва починається зі слів: «Вірю в ЗСУ!».

Україна сьогодні об’єднує увесь цивілізований світ. Ми дізналися, що таке справжні брати, друзі та союзники. Знаємо, що таке підтримка та допомога. Такого об’єднання навколо боротьби проти абсолютного зла, яке уособлює в собі росія, за правду, справедливість та людські цінності світ не знав майже 80 років. Саме тому цей союз приречений на Перемогу!

Кольори українського стяга знає увесь світ, а слова пісні «Ой у лузі» лунають з вуст тисяч жителів планети.

Спільними зусиллями ми обов’язково звільнимо всю територію України, кожне місто і кожний населений пункт, і піднімемо там наш символ свободи!

Слава Україні!

 

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник   Михайло КОВАЛЬ