Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Робоча зустріч з планування заходів діяльності Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні

  • >
  • >
  • >
  • Робоча зустріч з планування заходів діяльності Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні
05.04.2019

Реагуючи на агресивні дії Росії в Азово-Чорноморському регіоні, керівництвом НАТО спільно з Україною плануються заходи із забезпечення міжнародної безпеки та посилення співробітництва у даному регіоні. Одним із чергових заходів з планування спільної діяльності стала робоча зустріч представників багатьох міністерств, відомств та провідних «мозкових центрів» України у Секретаріаті Кабінету Міністрів України під головуванням керівника Урядового офісу європейської та євроатлантичної інтеграції Олексія Генчева.

Метою заходу було обговорення та визначення пропозицій української сторони щодо основного змісту та термінів проведення спланованих заходів щодо реагування на дії Росії в Чорному та Азовському морях у 2019 році.

Як зазначив учасник вказаної зустрічі, визначений від Національного університету оборони України, капітан 1 рангу Степан Яким’як, начальник кафедри Військово-Морських Сил, головна увага була приділена питанням планування спільних заходів щодо відпрацювання спільної стратегічної оцінки ситуації в регіоні та її прогнозування, відпрацювання конкретних механізмів спільного реагування на гібридні загрози  в Азово-Чорноморському регіоні та заходів міжвідомчої і міжнародної взаємодії.

За підсумками проведення робочої зустрічі передбачається подальше узгодження спільних дій з відповідними структурними підрозділами НАТО в інтересах підвищення рівня безпеки у Чорноморському регіоні.