Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Успішно проведено ротно тактичні навчання з вихованцями Кафедри військової підготовки

09.08.2019

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського триває Навчальний збір із громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу.

У Навчальному центрі університету проводяться односторонні ротні тактичні навчання (РТН). На порядку денному − активна фаза РТН на тактичному полі центру.

Під час РТН відпрацьовуються питання з тактичної підготовки та психологічної готовності, а саме: дії механізованих підрозділів під час висування колоною на бронетранспортерах до визначеного району розташування, відпрацювання ввідних щодо реагування на засади з боку противника, десантування особового складу й розгортання у бойові порядки, рекогносцировка та прийняття рішення командирами механізованих взводів, організація та перехід до оборони, реагування на вогневі точки противника, вихід із бою тощо.

В свою чергу, в рамках інженерної підготовки інженерні підрозділи побудували та обладнали командно-спостережний пункт командира механізованої роти. Здійснили будівництво низьководного дерев’яного мосту на пальових опорах через рівчак. Після переправи та відходу своїх механізованих підрозділів через міст саперами були проведені заходи щодо імітації його підриву. Також було зведено та обладнано блок-пост і проведено комплекс практичних занять щодо специфіки його функціонування.

Мета проведених практичних занять досягнута. Громадяни України отримали певні навички і вміння з тактичної та інженерної підготовки, тим самим продемонструвавши морально-психологічну готовність і спроможність до дій за призначенням.