Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті розроблено монографію: “Воєнні аспекти протидії “гібридній” агресії: досвід України”

  • >
  • >
  • >
  • В університеті розроблено монографію: “Воєнні аспекти протидії “гібридній” агресії: досвід України”
23.09.2020

     Центром воєнно-стратегічних досліджень за участю наукових центрів та кафедр університету під загальною редакцією доктора військових наук, старшого дослідника, генерал-лейтенанта СИРОТЕНКА А.М. підготовлено  монографію “Воєнні аспекти протидії “гібридній” агресії: досвід України”.

      У роботі розглядаються системні риси конфлікту з боку Росії, його історико-хронологічний аспект, основи комплексного використання військових та невійськових сил і засобів для протидії “гібридній” агресії, особливості застосування військ (сил) під час відсічі збройній агресії Російської Федерації на Сході України.

      Монографія є частиною системних досліджень сучасних воєнних конфліктів, що розглядаються у контексті складних міжнародних взаємовідносин та є основою міжнародного проєкту SAS-161, започаткованого Організацією з науки і технологій НАТО в межах Платформи Україна – НАТО.

     Видання розраховане на слухачів, наукових та науково-педагогічних працівників університету, вищих військових навчальних закладів, фахівців Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, інших складових сил оборони, які досліджують проблеми національної безпеки в сфері оборони.

Воєнні аспекти протидії "гібридній" агресії: досвід України