Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Розпочалася спартакіада серед структурних підрозділів університету

06.10.2021

5 жовтня 2021 року, відповідно плану-календаря спортивних заходів на 2021-2022 навчальний рік, на стадіоні університету розпочалися змагання з масового бігу на 100 метрів серед курсантів навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій, військовослужбовців 33 бази забезпечення навчального процесу та студентів кафедри військової підготовки.

Миттєвий старт, шалена швидкість та блискавичний фініш – все це намагалися продемонструвати військовослужбовці та студенти на біговій доріжці. Всі викладалися на максимум аби принести собі та команді бажаний результат.

У командному заліку найспритнішими на дистанції 100 метрів стали курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій. Друге місце посіли студенти кафедри військової підготовки. А почесне третє місце зайняли військовослужбовці 33-ї бази забезпечення навчального процесу університету.

У особистому заліку перемогу у спринті на 100 метрів здобув курсант навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Максим Гладкочуб, продемонструвавши результат 11,49 секунди. Друге та третє місце розподілили між собою студенти кафедри військової підготовки Олександр Левченко та Віталій Єфименко з результатами 11,58 секунди та 11,90 секунди відповідно.

Наступним етапом змагань у групі “Б” стане біг на 1 та 3 кілометри.

Учасники групи “А”, а саме представники від інститутів університету, також змагатимуться впродовж трьох тижнів в ігрових видах спорту, таких як стрітбол (3х3), волейбол та міні-футбол.

Тож, очікується цікава та запекла боротьба. Бажаємо всім учасникам чудових стартів та перемог!