Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Розпочались Вищі академічні курси з питань запобігання корупції

18.03.2019

Розпочалися п’ятиденні Вищі академічні курси з питань запобігання корупції. Курси проводяться фахівцями Наукового центру з питань запобігання корупції у секторі безпеки та оборони за програмою міжнародної неурядової організації Трансперенсі Інтернешнл та за сприяння представників Академії оборони Великої Британії.

Слухачами курсу є військовослужбовці та цивільний персонал, що представляють підрозділи Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України. Курс покликаний забезпечити теоретичне підґрунтя для вирішення задач пов’язаних із корупцією та напрацювання практичних навичок у зниженні її проявів.

У перший день занять слухачі мали змогу ознайомитись із загальними ознаками понять корупції та прозорості, міжнародними стандартами у сфері запобігання і протидії корупції, роллю неурядового сектору в питаннях запобігання та протидії корупції.

У вітальному слові помічник радника Міністра оборони України від Великобританії звернув увагу на склад аудиторії, підкресливши присутність жінок, адже забезпечення гендерного балансу є важливим чинником ефективності курсів. Також, провівши паралелі між становищем України та Великобританії у боротьбі з корупційними проявами, наголосив на необхідності створення уніфікованого теоретичного уявлення про корупцію, що дало б змогу спільно діяти у напрямку мінімізації ризиків. Наприкінці своєї промови представник британської сторони побажав слухачам активності та натхнення під час занять.