Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Розпочато курс підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001

  • >
  • >
  • >
  • Розпочато курс підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001
15.11.2021

На базі навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочався курс підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001 (STANAG 6001 Language Testing Course).

Курс розроблено відповідно до методичних матеріалів Бюро НАТО з міжнародної мовної координації (BILC). Навчання проводиться у режимі онлайн фахівцями наукового центру мовного тестування навчально-наукового центру іноземних. Робоча мова курсу – англійська.

Програмою п’ятиденного курсу передбачено проведення практичних занять, онлайн-зустрічей з експертами BILC, а також тестування та опитування слухачів курсу.

Для проходження попередньої теоретичної підготовки курсу було розроблено інтерактивний електронний посібник “Конструювання тестів з іноземної мови” та відповідні навчально-методичні матеріали, що розміщені на платформі дистанційного навчання.

До курсової підготовки залучаються науково-педагогічні та наукові працівники підрозділів з мовної підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Кам’янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнка, Військової академії (м. Одеса), Національного університету “Одеська морська академіяˮ, Національної академії Національної гвардії України.

Основною метою курсу є підвищити у слухачів рівень професійної компетентності у сфері організації та методики проведення мовного тестування з іноземних мов.