Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Розпочато пілотний курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань підготовки особового складу органів військового управління логістики ЗС України

  • >
  • >
  • >
  • Розпочато пілотний курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань підготовки особового складу органів військового управління логістики ЗС України
14.03.2019

В рамках курсу підвищення кваліфікації з питань логістики основна увага буде приділена питанням організації та управління логістичним забезпеченням в країнах-членах Альянсу та Збройних Силах України.

У вступній промові начальник інституту оперативного забезпечення та логістики університету, полковник Олександр Мацько привів слова начальника Головного управління логістики Збройних Сил України,  генерал-майора І.Гаврилюка: “Для підготовки військового логіста тактичного рівня необхідно 4-5 років. У нас немає стільки часу. Тому Збройні Сили України взяли на себе відповідальність за підготовку таких фахівців, шляхом проведення курсів підвищення кваліфікації й перепідготовки. В умовах сьогодення – це єдиний шлях для підготовки військових логістів у короткостроковій перспективі”, акцентувавши цим увагу на актуальності та своєчасності запровадження вказаного курсу.

З метою досконалого вивчення слухачами курсу, питань у сфері організації та управління логістикою за стандартами НАТО до проведення курсу приєдналися іноземні фахівці з питань логістики: радник Представництва НАТО в Україні з питань логістики полковник Збігнев Ленарчик, директор Багатонаціонального логістичного координаційного центру ЗС Чехії полковник Ян Гусак, підполковник Роберт Вагстафф, заступник командира операції “ORBITAL”, фахівці з логістики канадської навчально-тренувальної місії “Операція UNIFIER” капітан Жоані Гарнон та прапорщик Травіс Будро, а також іноземний радник з логістичних питань доктрини та військової освіти (DEAG) майор Девід Росс.

– Під час перших 3-х днів курсу ми проведемо огляд співпраці логістичних структур ЗС України та НАТО, обговоримо управління життєвими циклами, проведемо огляд порядку управління та планування матеріальним забезпеченням у ЗС Альянсу, - зазначив представник іноземної делегації, полковник Ян Гусак.

По завершенню двотижневої курсової підготовки слухачі зможуть організовувати власну діяльність, вибирати типові методи і способи виконання професійних завдань, оцінювати їх ефективність і якість, на своїй ділянці роботи управляти запасами і потоками матеріальних засобів.