Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Розпочато заняття на курсі англійської мови з військовослужбовцями ЗС України

22.03.2019

З 18 березня 2019 року встінах Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочалось навчання двох різнорівневих груп офіцерів ЗС України на курсі з вивчення англійської мови. Проект започатковано за сприяння Відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні. Мовна підготовка військовослужбовців здійснюватиметься у два етапи. Перший етап – підготовка двох груп по 10 осіб у період з 18 березня по 7 червня. Другий етап – підготовка двох груп влітку.

Заняття з англійської мови проходять на базі Навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності у сучасних мовних лабораторіях, обладнаних фахівцями зі Сполучених штатів Америки.

Викладання здійснюють досвідчені викладачі-інструктори від Військового інституту іноземних мов США: пані Хітер Катурія та пані Мері Крокко за системою Американського мовного курсу ALC.

 За першими відгуками офіцерів заняття проходять у цікавій, динамічній, інтерактивній площині.  Крім того, заняття з носіями мови значно пришвидшують подолання мовного бар’єру,  сприяють формуванню фонетичних та інтонаційних навичок, звички висловлювати свої думки лише англійською. Це – свого роду, стресова ситуація, яка загострює всі почуття, здібності та можливості.  Адже, для того, щоб донести думку іноземному співрозмовнику, потрібно “думати іноземною мовою” і знаходити можливості перефразувати, підбирати синоніми, пояснювати, використовувати невербальні засоби: міміку та жести.

Підсумки навчання проводитимуться, згідно структури курсу  щотижнево, у останній навчальний день. Таким чином, слухачі та викладачі матимуть змогу керувати динамікою навчального процесу, виявляти слабкі  і проблемні місця, задіювати адаптивні методи і прийоми навчання  та  з успіхом виконати поставлене завдання якісної, інтенсивної та мобільної мовної підготовки представників ЗС України.   

Ціллю підготовки є досягнення слухачами рівня володіння мовою, що оцінюється у 55 балів і вище, згідно тесту ALCPT. Це надасть офіцерам-слухачам курсів можливість у подальшому пройти спеціальну підготовку у рамках програми США IMET.