Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Розпочався он-лайн курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань мовного тестування в науковому центрі мовного тестування

  • >
  • >
  • >
  • Розпочався он-лайн курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань мовного тестування в науковому центрі мовного тестування
17.11.2020

       Відповідно до наказу Міністерства оборони України “Про організацію та проведення підвищення кваліфікації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України, за рішенням директора Департамента військової освіти і науки Міністерства оборони України 16 листопада 2020 року в науковому центрі мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочався он-лайн курс підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001, який започаткований і проводиться вперше.

       Курс розроблений відповідно до методичних матеріалів Бюро НАТО з міжнародної мовної координації (БІЛК) і проводиться фахівцями наукового центру мовного тестування навчально-наукового центру іноземних мов виключно англійською мовою.

       У майбутньому передбачена участь інструкторів та слухачів країн-партнерів.

        Програмою п’ятиденного курсу заплановано проведення лекцій, дискусія з експертами, питання-відповіді, опитування учасників курсу та ін.

        Підготовка до курсу включала розроблення навчального посібника “Курс підготовки фахівців з мовного тестування”, розроблення відповідних навчально-методичних матеріалів і розміщення їх на платформі дистанційного навчання.

         Слухачами курсу є науково-педагогічні та наукові працівники підрозділів з мовної підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військової академії м. Одеса, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, Кафедри військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

           Слухачі курсу поглиблюють професійні компетентності у сфері організації та методики проведення мовного тестування з іноземних мов.