Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Триває візит слухачів інституту державного військового управління до Великої Британії

19.03.2019

В період з 18 по 23 березня слухачі інституту державного військового управління Національного університету оборони України імені Івана Черняховського перебувають з робочим візитом у збройних силах Великої Британії. 

Першого дня гості з України відвідали Постійний об’єднаний штаб, де ознайомилися з роботою а також з операціями, які планує та координує Об’єднане командування ВМС НАТО. 

Крім цього, слухачі університету мали змогу ознайомитися з перспективами співробітництва Сполученого Королівства з Україною, операцією “ORBITAL” та іншими операціями збройних сил Великої Британії, оборонними програмами, а також основними положеннями і процедурами стратегічних комунікацій.

Запропоновані теми знайшли жваву зацікавленість у слухачів, що віддзеркалилось в дискусіях та запитаннях. Українська сторона відзначає щирість і відкритість закордонних колег, а також актуальність порушених проблем. 

В рамках візиту заплановане  відвідання Академії оборони Великої Британії, Об’єднаного корпусу швидкого реагування та бази Королівських ВМС. Програма також насичена пізнавально-культурними заходами.