Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Розроблено другу частину освітнього онлайн-курсу «Стоп корупція»

01.05.2023

Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони була розроблена друга частина освітнього онлайн-курсу «Стоп корупція». Цей курс спрямований на підвищення кваліфікації керівників і персоналу структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, органів військового управління Збройних Сил України та осіб, призначених на відповідні посади, діяльність яких пов’язана із запобіганням корупції.

Курс складається з низки модулів, що включають у себе відео-лекції, тестові завдання та кейси, що розроблені з урахуванням специфіки діяльності сектору безпеки та оборони.

Важливо зазначити, що підвищення рівня професійної компетентності та морально-етичної культури керівників та персоналу у секторі безпеки та оборони є надзвичайно важливим завданням для забезпечення національної безпеки та захисту інтересів України в умовах війни. Тому, освітній онлайн-курс «Стоп корупція» є дуже важливим інструментом у забезпеченні ефективного виховання доброчесності та запобіганні корупції.