Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Щодня українські воїни дають гідну відсіч підлим рашистам! На жаль, доволі часто ціною власного життя…

  • >
  • >
  • >
  • Щодня українські воїни дають гідну відсіч підлим рашистам! На жаль, доволі часто ціною власного життя…
03.05.2022

Щодня українські воїни дають гідну відсіч підлим рашистам! На жаль, доволі часто ціною власного життя…

З сумом повідомляємо, що під час виконання бойового завдання 2 травня 2022 року на Донеччині героїчно загинув випускник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, 22-річний лейтенант Віталій Пестрак.

У 2017 році Віталій вступив до Військової академії (м. Одеса) на факультет розвідки та спеціального призначення, адже поставив собі за мету – стати справжнім Захисником України. У 2019 році він прибув до нашого університету та був зарахований на 3-й курс навчання.

Під час навчання у стінах провідного вищого військового навчального закладу держави Віталій завжди вирізнявся вихованістю та дисциплінованістю, завдяки чому став прикладом для багатьох інших військовослужбовців. Постійно займався спортом та неодноразово брав участь у Всеукраїнських змаганнях та чемпіонатах, мав спортивне знання майстер спорту з пауерліфтингу. У майбутньому планував виконати норматив майстра спорту міжнародного класу.

Після випуску з Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, лейтенант Віталій Пестрак, як і мріяв, потрапив проходити службу до однієї з бойових бригад Десантно-штурмових військ ЗС України на посаді командира роти.

Не забудемо і не пробачимо…

Спочивай з миром, Герою…