Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Сильні. Непохитні. Нескорені. Разом переможемо!

24.02.2024

24 лютого 2024 року рф розпочала повномасштабне вторгнення на територію нашої держави.

Масовані ракетні удари вразили низку військових та інфраструктурних об’єктів по всій території країни. А з півночі, сходу та півдня розгорнулася наземна операція російських військ.

Цей день докорінно змінив життя кожного з нас.

Українські військові вступили в запеклу боротьбу з ворогом, який мав шалену перевагу в чисельності. Вони робили неможливе, знищуючи цілі колони техніки.

Сотні тисяч українців намагалися зупинити просування російських військ, передавали інформацію про їх рух Силам оборони та виходили на акції громадської непокори на тимчасово окупованих територіях.

За цей час безперервного протистояння ми пережили багато випробувань. Ми втратили багатьох друзів та співвітчизників, наша земля постраждала від руйнування, але ми не зламалися. Ми стали міцнішими у боротьбі за Київ, Чернігів, Харків, Маріуполь, Попасну, Вугледар, остров Зміїний, Херсон, Соледар, Бахмут, Авдіївку та кожен клаптик рідної землі…

Висловлюю повагу та глибоку вдячність усім, хто служить у лавах Збройних Сил та інших підрозділах, а також усім громадянам України. Усім полеглим у боротьбі за свободу  ̶  вічна пам’ять і шана.

Ми не можемо дозволити ворогу знищити майбутнє України. Ми стоїмо непорушною стіною проти будь-якої спроби зазіхнути на нашу свободу та незалежність. Міцна воля  та непохитна віра перетворюють нас на незламних. Ми обов’язково повернемо Український Прапор у кожен куточок України.

Сильні. Непохитні. Нескорені. Разом переможемо!

Слава Україні!

Героям Слава!

Начальник Національного університету оборони України

генерал-полковник Махайло КОВАЛЬ