Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Символ незламності українського народу та Божого благословення зайняв почесне місце у святій каплиці університету

  • >
  • >
  • >
  • Символ незламності українського народу та Божого благословення зайняв почесне місце у святій каплиці університету
06.05.2022

Ворог приніс багато горя на нашу землю… У його планах було і залишається стерти з лиця Землі все, що має право називатися українським: наш народ, нашу землю, наше світле майбутнє та право на вільне і спокійне життя…

Та рашисти забули про те, що Господь Бог завжди на стороні світла і добра. Російський агресор може знищити наші матеріальні блага, але не українську єдність, незламність та віру в Бога.

Яскравим прикладом цього стала нещодавня знахідка групи офіцерів нашого університету в населеному пункті Бородянка Київської області. Ворог намагався знищити там все, що траплялося на його шляху… Артобстріли, моторошні авіабомбардування, бої в місті – все це довелося пережити місцевим жителям. І справжнім чудом та, безперечно, добрим знаком стала дивом вціліла ікона в одній з квартир майже повністю знищеного будинку.

Надзвичайну знахідку власниця зруйнованого помешкання надала військовослужбовцю університету, полковнику Миколі Журавльову, який брав участь в обстеженні будівлі та надані гуманітарної допомоги. Жінка розповіла, що цій іконі понад 100 років, і вона переходила в її родині з покоління до покоління.

Офіцер Збройних Сил України урочисто передав відреставровану ікону, якій  до святої каплиці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Військовий капелан університету Димитрій Присяжний провів ритуал освячення цієї реліквії та розмістив її у Божому Храмі.  

– Це є справжнім символом незламності Українського народу, Божого захисту та благословення. Збережена ікона демонструє, що Господь Бог оберігає Україну, незважаючи на ті звірства, які коять російські окупанти. І тепер цей оберіг буде займати почесне місце у святій каплиці нашого університету та оберігати наш колектив, – зазначив під час ритуалу передачі святині полковник Микола Журавльов.

Військовослужбовці та працівники університету приклонилися до цієї реліквії та попросили Божого захисту та благословення у справі захисту нашої держави та її народу.

Слава Українському народові! Слава Україні!