Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Слухачі університету вшанували пам’ять Героїв Крут

08.02.2019
Слухачі університету вшанували пам’ять Героїв Крут

Відповідно до Указу Президента України від 15 січня 2007 року № 15/2007 “Про вшанування пам’яті Героїв Крутˮ, щороку 29 січня в Україні вшановується пам’ять юнаків, які в 1918 році героїчно загинули в бою за незалежність України поблизу станції Крути Чернігівської області.

У рамках заходів з відзначення в Україні цієї дати 29 січня 2019 року слухачі 1 курсу гуманітарного інституту організували та провели тематичний вечір.

Вже традиційно слухачі інституту намагаються якнайповніше висвітити кожну сторінку української історії, тому проводять історичний екскурс та аналізують обставини, що призвели до подій, які розглядаються; висвітлюють перебіг конкретного пам’ятного Дня з цікавими фактами, оповідями очевидців, цитатами відомих людей, використовують емоційне та художнє підсилення і на останок, підсумовують наслідки конкретного історичного епізоду та проводять паралелі із сьогоденням.

Подібні заходи особливо важливі, адже крім оновлення в пам’яті історичних подій кожен офіцер гуманітарного інституту повинен мати однозначну позицію щодо певної віхи української історії, адже незабаром будуть проводити такі заходи для своїх підлеглих у військах.