Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Слухачі університету закріпили на практиці отримані теоретичні знання

29.01.2019

На базі 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу 28 січня 2019 року науково-педагогічні працівники кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил), якою керує полковник Віталій Чорний, провели практичне заняття зі слухачами гуманітарного інституту. Слухачі ‒ фахівці з морально-психологічного та інформаційно-пропагандистського забезпечення ‒ здійснили командирське інформування та заняття з національно-патріотичної підготовки з особовим складом підрозділів бригади. Крім того, вони ознайомилися з практичним виконанням оцінювання суспільно-політичної обстановки в районі виконання завдань бригадою, яке підготували підлеглі заступника командира частини з МПЗ підполковника Олександра Титоренка.

‒ Важко переоцінити важливість такого переходу від теорії до практики, ‒ зазначив керівник занять на базі військ старший викладач кафедри морально-психологічного забезпечення дій військ (сил) полковник Сергій Нехаєнко, який сам ще не так давно виконував обов’язки на керівних посадах у військах. За його словами, заняття на базі військ допомагає слухачам бути у психологічній готовності після завершення навчання одразу обійняти визначену посаду.

Наприкінці заняття слухачі та науково-педагогічні працівники здійснили аналіз проведених дій, яким керував тимчасово виконуючий обов’язки начальника гуманітарного інституту полковник Сергій Талаур. Кожен мав змогу оцінити себе, вислухати зауваження і побажання щодо удосконалення методики проведення занять.