Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Слухачі випускного курсу демонструють високий рівень підготовки під час проведення атестації

03.06.2019

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського у розпалі атестація слухачів випускного курсу денної форми навчання (набору 2017 року) та заочної форми навчання (набору 2016 року) оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів підготовки.

Рівень оволодіння теоретичними знаннями та якість практичних умінь і навичок слухачів під час комплексного екзамену зі спеціальності й захисті магістерських робіт оцінює екзаменаційна комісія, яку очолює командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко та заступник голови екзаменаційної комісії ‒ перший заступник командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін.

За результатами виконання навчальних планів всі слухачі університету допущені до атестації. Магістерські роботи відпрацьовані у повному обсязі. Результати наукових досліджень за тематикою магістерських робіт надруковані у збірниках наукових праць слухачів.

Велика кількість офіцерів ‒ випускників навчального закладу є учасниками бойових дій на сході держави. Чимало з них мають значний досвід службової діяльності на керівних посадах у військах (силах), з’єднаннях, військових частинах, в органах військового управління. Слухачі вже пройшли перші етапи випускних випробувань та, за попередніми висновками голів та членів екзаменаційних підкомісій, демонструють під час атестації високий рівень підготовки.