Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Слухачі курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації завершили навчання в університеті

  • >
  • >
  • >
  • Слухачі курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації завершили навчання в університеті
04.02.2020

Сьогодні, 04 лютого 2020 року в університеті відбувся черговий випуск слухачів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Протягом місяця здійснено підвищення кваліфікації на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня за чотирма напрямами. Офіцери здобували нових навичок з питань бойового застосування та управління діями військових частин авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Державної прикордонної служби. Увагу було приділено сучасним аспектам технічного забезпечення. Підвищити кваліфікацію мали також змогу фахівці у сфері охорони державної таємниці. Варто зазначити, що у процесі навчання у ролі слухачів брали також участь науково-педагогічні працівники вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

До навчання були залучені військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, посадові особи органів військового управління, вищих військових навчальних закладів та військових частин.

Під час проведення курсів слухачі поглибили та систематизували теоретичні знання, набули практичних навичок своєї професійної діяльності, навчились ширше сприймати, аналізувати та подавати інформацію.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів представники керівного складу університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищевказаних курсах.