Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Слухачі навчально-наукового інституту фізичної культури та СОТ захистили магістерські роботи

04.06.2021

Триває атестація випускників навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету. Черговим кроком до здобуття дипломів став захист магістерських робіт.

Цьогоріч університет випускає 14 здобувачів освітнього ступеня “магістр”, що навчалися за заочною формою навчання. Їх підготовка здійснювалася за двома рівнями: тактичним та оперативно-тактичним.

Слухачі тактичного рівня навчалися за спеціалізацією “Фізичне виховання і спорт у збройних силах”, серед яких начальники фізичної підготовки підрозділів Збройних Сил України.

Фахівців оперативно-тактичного рівня, а саме науково-педагогічних співробітників, керівників кафедр фізичної підготовки військ (сил) та офіцерів органів військового управління, готували за спеціалізацією “Організація фізичної підготовки і спорту у військах (силах)”.

Під час захисту кваліфікаційних робіт здобувачі продемонстрували високий рівень підготовки та обізнаність у тематиці фізичної культури та спорту у Збройних Силах України.

Наступного тижня розпочнеться захист кваліфікаційних робіт курсантами навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету для здобуття ступеня вищої освіти “бакалавр” та, після завершення складання комплексних іспитів з фахових дисциплін, отримання первинного офіцерського звання “лейтенант”. Це буде другий випуск молодих лейтенантів зі стін університету.