Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Слухачі університету відпрацювали питання організації морально-психологічного забезпечення бойового чергування

  • >
  • >
  • >
  • Слухачі університету відпрацювали питання організації морально-психологічного забезпечення бойового чергування
28.03.2019

На базі військових частин Васильківського гарнізону 28 березня 2019 року науково-педагогічними працівниками кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) під керівництвом заступника начальника гуманітарного інституту полковника Сергія Талаура проведено практичне заняття зі слухачами за темою “Організація морально-психологічного забезпечення бойового чергування військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України”.

Перед початком заняття його учасники ознайомились з історією та бойовим шляхом військових частин, відвідали меморіальний комплекс та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

На занятті слухачі удосконалили практичні вміння щодо організації та проведення заходів морально-психологічного забезпечення бойового чергування. Також вони ознайомились з обладнанням майданчиків для проведення ритуалу заступання на бойове чергування, кімнат психологічного розвантаження особового складу чергових змін (бойових розрахунків) та отримали практику оцінювання морально-психологічного стану чергової бойової обслуги.

Наприкінці заняття слухачі та науково-педагогічні працівники здійснили аналіз проведених дій. Кожен мав змогу оцінити себе, вислухати зауваження і побажання щодо удосконалення змісту та методики проведення заняття.