Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Слухачі університету взяли участь у круглому столі з актуальних питань морально-психологічного забезпечення

  • >
  • >
  • >
  • Слухачі університету взяли участь у круглому столі з актуальних питань морально-психологічного забезпечення
10.02.2020

Круглий стіл за участі представників Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України із слухачами випускного курсу гуманітарного інституту був присвячений актуальним проблемам морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військових частин (підрозділів) Збройних Сил України в сучасних умовах.

У заході взяв участь начальник відділу планування МПЗ підготовки та застосування військ (сил) – заступник начальника управління підготовки та застосування військ (сил) Головного управління МПЗ Збройних Сил України полковник Валерій Чекалов.

Під час зустрічі учасники обговорили стан організації і проведення заходів МПЗ під час підготовки та виконання завдань за призначенням військовими частинами (підрозділами) Збройних Сил України в районах проведення операції об’єднаних сил, а також розкрили особливості оцінювання морально-психологічного стану особового складу військ (сил) в сучасних умовах. Особливу увагу було приділено обговоренню попередніх результатів експерименту з трансформації системи морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.

Формат круглого столу дозволив поглибити та закріпити знання слухачів щодо морально-психологічного забезпечення підготовки та ведення операцій (бойових дій) з урахуванням досвіду антитерористичної операції та операції об’єднаних сил та з’ясувати спроможності існуючих структур МПЗ Збройних Сил України трансформуватися до моделі морально-психологічного впливу, яка функціонує в арміях провідних країн-членів НАТО.