Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Слухачами курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4) завершено захист колективних проектів

  • >
  • >
  • >
  • Слухачами курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4) завершено захист колективних проектів
21.12.2020

В межах заходів освітньої діяльності та відповідно до навчального плану-програми курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4) 21 грудня поточного року слухачами курсу завершено захист колективних проєктів затемою “Пропозиції до Плану оборони держави” в рамках звітності за курс.

Під час захисту проектів, з метою нейтралізації загроз безпеці держави, слухачі в ролі експертів складових сектору безпеки і оборони презентували пропозиції до Плану оборони держави від міністерств, відомств, служб та інших органів виконавчої влади, що беруть участь у забезпеченні обороноздатності держави.

У захисті зазначених колективних проєктів брали участь начальник інституту державного військового управління генерал-майор                                 Олександр Дузь-Крятченко та начальник управління доктрин та індивідуальної підготовки Головного управління доктрин та підготовки Генерального штабу Збройних Сил України полковник Микола Губень.

Генерал-майором Олександром Дузь-Крятченком, полковником Миколою Губень та науково-педагогічними працівниками кафедри стратегії національної безпеки та оборони було відзначено достатньо високий рівень підготовки проєктів слухачами, розуміння характеру сучасного безпекового середовища та шляхів нейтралізації загроз національній безпеці держави у воєнній сфері. В ході захисту проєктів слухачі успішно продемонстрували свої лідерські якості, навички креативного мислення, вміння відстоювати власні думки, працювати самостійно та в колективі.

З метою підвищення ефективності підготовки фахівців за “західними” стандартами освіти за результатами проведеного курсу керівництвом кафедри стратегії національної безпеки та оборони спільно із замовниками, Головним управління доктрин та підготовки та Воєнно-науковим управлінням Генерального штабу Збройних Сил України, буде опрацьовано пропозиції щодо внесення змін до навчальної план-програми курсу.