Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Представники університету взяли участь у спільному з НАТО семінарі з розвитку національної стійкості

  • >
  • >
  • >
  • Представники університету взяли участь у спільному з НАТО семінарі з розвитку національної стійкості
01.10.2021

Наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України у період з 29 по 30 вересня 2021 року взяли участь у  спільному з НАТО курсі практичних семінарів з питань розвитку національної стійкості.

У семінарі взяли участь представники держав США, Фінляндії, Данії Великобританії, Латвії та міжвідомчої робочої групи з розбудови національної системи стійкості.

Метою семінару було обмін досвідом, поглиблення розуміння існуючої практики та шляхів розбудови національної системи стійкості.

На семінарі відбулось підведення підсумків спільного з НАТО командно-штабного навчання “Непорушна стійкість - 2020”, проведеного у березні 2021 року в м. Одеса. Також розглянуто проблеми кризового управління та підходи державних органів України до нього; системи кризового реагування НАТО (NCRS); впровадження національних практик кризового управління.

У виступі співдиректора КШН начальника кафедри Військово-Морських Сил капітана 1 рангу Степана Яким’яка наголошено на важливості для України опрацювання практичних умінь щодо діяльності із забезпечення національної стійкості в умовах гібридних дій та вироблення алгоритмів міжвідомчої взаємодії.

За підсумками семінару очікується опрацювання практичних рекомендацій щодо подальшого розвитку національної системи стійкості України.