Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Спільно з представниками Національного університету оборони Швеції проведено семінар з організації системи тотальної оборони

  • >
  • >
  • >
  • Спільно з представниками Національного університету оборони Швеції проведено семінар з організації системи тотальної оборони
08.11.2019

В рамках заходів міжнародного співробітництва Університет відвідала делегація Національного університету оборони Швеції (Swedish Defence University ‒ SEDU) на чолі із начальником кафедри Яном Елдебладом.    

До складу шведської делегації також увійшли представники збройних сил Швеції,  структур сектору безпеки та оборони, цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій, а також муніципалітетів Швеції.

В рамках візиту спільно із науково-педагогічними працівниками НУОУ та представниками Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, а також Дорадчої місії Європейського Союзу в Україні проведено семінар, який включав як виступи представників Університету, так дискусійну  роботу в синдикатах. В ході семінару відбувся обмін досвідом щодо побудови та підтримання стійкості держави, суспільства та кожного громадянина до кризових ситуацій різного характеру та масштабу.

Зустріч стала продовженням двостороннього співробітництва між Національними університетами оборони України та Швеції.