Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Спортсмени університету вступили в боротьбу у відкритому турнірі з міні-футболу пам’яті героя АТО (ООС) підполковника Василя Петренка

  • >
  • >
  • >
  • Спортсмени університету вступили в боротьбу у відкритому турнірі з міні-футболу пам’яті героя АТО (ООС) підполковника Василя Петренка
14.07.2021

У місті Одеса стартував турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті героя АТО (ООС) підполковника Василя Петренка. Змагання вже стали традиційними, адже проводяться в п’яте за участю збірних команд видів, командувань, структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, а також вищих військових навчальних закладів.

Вшанувати пам’ять загиблого героя і перевірити власні сили та жагу до перемоги долучилися й переможці попереднього турніру, представники Національного університету оборони України.

Учасники змагань віддали шану бойовому побратиму хвилиною мовчання, а ведуча провела невеликий екскурс по життєвому шляху Василя Петренка. Після цього турнір було урочисто відкрито, а спортсмени почали готуватися до перших матчів.

Боротьба обіцяє бути по-спортивному запеклою, проте на футбольному полі від початку і до фінального свистка відчуватиметься дух військового братерства.