Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Науковці Університету долучилися до роботи експертної групи організації з питань науки і технологій НАТО (STO NATO) щодо дослідження військових аспектів гібридної війни у Франції

  • >
  • >
  • >
  • Науковці Університету долучилися до роботи експертної групи організації з питань науки і технологій НАТО (STO NATO) щодо дослідження військових аспектів гібридної війни у Франції
08.10.2019

З 2 по 4 жовтня 2019 року керівництво Центру воєнно-стратегічних досліджень в рамках діяльності Платформи Україна – НАТО взяло участь у засіданні експертної групи Панелі дослідження військових аспектів гібридної війни Організації з науки і технологій НАТО (STO NATO) у м. Париж, Франція.

В роботі взяли участь представники 9 країн та міжнародних організацій: NATO Special Operations Headquarters, United Kingdom’s Defence Science and Technology Laboratory, Royal Danish Defence College, Latvian Defence Sciences Research Centre, Finish National Defence University, Turkish Aerospace Industries, Croatian Hybrid Warfare Research Institute, Mission of Ukraine to NATO and Defence Research and Development Canada.

Особливого значення для засідання експертної групи мали презентовані українською стороною наукові розробки, що здійснюються Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського з питань дослідження військових аспектів гібридної війни, їх зміст та наповнення.

Експертна група відпрацювала Технічну пропозицію та План роботи Панелі “Протидія тактиці гібридної війни: військові аспекти” (SAS-ET-EK). Дані документи будуть розглянуті на засіданні STO NATO восени цього року. За результатами розгляду буде складений опис, який держави та організації НАТО готові будуть здійснити в рамках цього дослідження.