Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Стратегії розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України – науковий вимір

06.09.2019

Начальник кафедри Повітряних Сил інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, кандидат військових наук, доцент, полковник Юрій Горобець прийняв участь в Міжнародному семінарі з питань розроблення Стратегії розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України. Семінар проходив у період з 3 до 5 вересня 2019 року в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил у відповідності до Плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

Роботу міжнародного семінару відкрив перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін та координатор Інституту управління безпекою (ISG) пан Філіп Джонс (Велика Британія). На відкритті Міжнародного семінару полковник Юрій Горобець виступив з доповіддю на тему “Аналіз майбутнього стратегічного середовища”.

З метою вироблення єдиних поглядів, визначення наукових підходів і обміну досвідом представників групи керівництва та управління з питань розроблення Стратегії розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України (DGMT), були обговорені питання оцінювання стратегічного середовища на період до 2035 року та його вплив на визначення стратегії розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України.

В роботі секції “Місії та Доктрини”, Юрій Горобець приймав участь у виступах та обговоренні питань щодо перспективної ролі та завдань Повітряних Сил Збройних Сил України на період до 2035 року.

Учасники Міжнародного семінару визначили основні стратегічні фактори і виробили рекомендацій щодо Стратегічної концепції та розробки Стратегії розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України.