Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Стратегічний радник високого рівня від Литовської Республіки виступив із лекцією для слухачів курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L4)

  • >
  • >
  • >
  • Стратегічний радник високого рівня від Литовської Республіки виступив із лекцією для слухачів курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L4)
19.02.2020

Сьогодні, 19 лютого, університет відвідала делегація Литовської Республіки.

В рамках візиту стратегічний радник високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України від Литовської Республіки генерал-майор (у відставці) Віталіюс Вайкшнорас виступив із лекцією для слухачів Курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L4), який наразі триває у стінах НУОУ.

До складу іноземної делегації також  долучилися аташе з питань оборони при Посольстві Литви в Україні полковник Альгірдас Норкус та  радник при Посольстві Литви в Україні Андріус Вайвада.

Українських офіцерів було ознайомлено із досвідом Литовської Республіки із впровадження оборонної реформи та реагування на сучасні виклики. Учасники зустрічі обмінялися поглядами на сучасні підходи до удосконалення професійної освіти.