Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Стронгмени України поділилися досвідом щодо підвищення спеціальних фізичних якостей та способів реабілітації після бойових навантажень

  • >
  • >
  • >
  • Стронгмени України поділилися досвідом щодо підвищення спеціальних фізичних якостей та способів реабілітації після бойових навантажень
15.04.2022

Сучасні реалії ведення бою диктують нові умови і вимоги. Тож, днями навчально-науковим інститутом фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій спільно з Федерацією стронгмену України з військовослужбовцями університету проведено тематичне заняття військово-прикладної спрямованості для підвищення розвитку спеціальних фізичних якостей та реабілітації після тривалих бойових навантажень.

Своїм досвідом радо поділилися відомі стронгмени України. Адже кому, як не їм, відомо про всю специфіку та наслідки, які можуть спричинити великі навантаження. Більше того, стронгмен як прикладний вид спорту практично відображає структуру рухів, пояснює як завантажувати-розвантажити мішки чи ящики не травмуючи спину, як правильно розподілити навантаження на всі групи мʼязів, як зняти навантаження та провести реабілітацію.

Тож, президент Федерації стронгмену України, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Сергій Конюшок, заслужений майстер спорту України, чемпіон світу Олександр Лашин та майстер спорту з Пауерліфтингу, переможець «Першої ліги стронгмен» підполковник ЗС України Денис Дубровський разом з курсантами та військовослужбовцями університету відпрацювали вправи для ліквідації наслідків носіння засобів бойового захисту.

Під час тренування був використаний підручний інвентар, а саме: мішки з піском, ящики з-під бойового комплекту та автомобільні колеса різної ваги.

Отримані знання дадуть можливість ефективно виконувати поставлені завдання і дозволять зберегти життя та здоров’я військовослужбовців.

Як підсумок дня та кращого засвоєння нових знань з учасниками заходу було проведено невеликі змагання. Вони виявилися досить цікавими, а боротьба за першість запеклою!

Разом до Перемоги!  

Слава Україні!