Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Студент кафедри військової підготовки провів публічну лекцію на тему “Збройні сили Українських князівств” XIV-XV ст. (Доба Порохової Революції)

  • >
  • >
  • >
  • Студент кафедри військової підготовки провів публічну лекцію на тему “Збройні сили Українських князівств” XIV-XV ст. (Доба Порохової Революції)
27.09.2021

На кафедрі військової підготовки університету студентом 2 курсу, доктором історичних наук Борисом Черкасом було проведена публічна лекція на тему: “Збройні сили Українських князівств” XIV-XV ст. (Доба Порохової Революції).

Під час заходу Борис Черкас ознайомив студентів першого та другого курсу кафедри із значенням історії в умовах сучасної пропагандиської війни РФ, в рамках російської агресії проти України, та роллю українських істориків у процесі поширення знань серед населення. Крім того, він приділив увагу роботі об’єднання істориків “Лікбез: історичний фронт”.

Майбутні офіцери з зацікавленістю слухали свого досвідченого колегу, який, у свою чергу з радістю поділився величезним багажем знань у галузі історії. Такі знання неодмінно стануть у нагоді студентам кафедри під час подальшої службової діяльності та допоможуть у становленні їх як освічених сучасних офіцерів Збройних Сил України.