Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ ПРОЙШЛИ КУРС З ОСНОВ ВИЖИВАННЯ

30.09.2019

Напередодні кафедрою військової підготовки у співпраці та за безпосередньої підтримки навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій проведено практичні заняття з основ виживання на водно-спортивній базі університету зі студентами 2 курсу кафедри.

Заняття мали на меті  підвищення рівня польової виучки особового складу, виховання в нього високих морально-бойових якостей, зміцнення військових колективів  та фізичної витривалості. 

Під час проведення занять студентами відпрацьовані питання: основи виживання в екстремальних умовах, способи підготовки до плавання в обмундируванні за допомогою підтримуючих засобів та без них, вибір місця та організація розташування в лісовій місцевості, організація переправи через водну перешкоду за допомогою штатних засобів. Здійснено марш у складі підрозділу за визначеними на схемі місцевості орієнтирами,  висування в район розташування, проведено тренування з евакуації поранених та надання їм першої медичної допомоги.

Результатом навчання є покращення фізичного і функціонального стану організму, попередження травм і запобігання нещасним випадкам на воді.