Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Студенти кафедри військової підготовки університету поринули в історію, переглядаючи експозиції музеїв Київщини

  • >
  • >
  • >
  • Студенти кафедри військової підготовки університету поринули в історію, переглядаючи експозиції музеїв Київщини
30.09.2021

Днями у рамках проведення практичних занять з метою поглиблення  знань з військової історії України студенти другого курсів кафедри військової підготовки університету відвідали Військово-історичний музей Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та ознайомитись з історією створення та розвитку університету, його відомими випускниками та макети та зразки військової техніки.

Також юнаки та дівчата завітали до Національного військово-історичного музею України, який знаходиться у Центральному будинку офіцерів ЗС України, де змогли поринули у події нашої сучасної історії, починаючи від протистоянь на Майдані і до війни на сході України.

Крім того, студентам випала нагода відвідати Державний музей авіації України імені О.К. Антонова та побачити зразки авіаційної техніки різних поколінь, відчути велич української авіації.

А під час екскурсії Національним музеєм історії України у Другій світовій війні майбутні офіцери змогли до мурашок по шкірі відчути на собі весь біль і страждання, весь сум і журбу, що відчували наші захисники, коли виборювали незалежність України у ці буремні роки.

Відвідування подібних закладів молодою елітою нашого суспільства є вкрай важливим.