Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Студенти кафедри військової підготовки університету стали учасниками презентації Кіберцентру UA30

10.12.2021

Нещодавно фахівці Кіберцентру UA30 Держспецзв'язку презентували центр у межах курсу «Основи забезпечення безпеки інформації» для студентів другого курсу спеціальності «Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем, системи захисту інформації та кібернетичної безпеки» кафедри військової підготовки університету.

Студенти мали змогу дізнатись не лише про практичну діяльність центру, а й про перспективи роботи у Кіберцентрі UA30, який є флагманом побудови системи кіберзахисту світового рівня.

– У тренінговому кіберцентрі впроваджуються інноваційні методи та сучасні інструменти навчань для підготовки фахівців у сфері  кіберзахисту. Шляхом проведення тренінгів, кібернавчань і кіберзмагань зростає рівень кваліфікації фахівців сил безпеки та оборони держави, – підкреслив під час презентації начальник тренінгового центру Кіберцентру UA30 ДЦКЗ Володимир Міщенко.

Під час візиту студенти також ознайомилися з  роботою тренінгового майданчика з унікальною технологією відпрацювання реальних сценаріїв кібератак у навчальному середовищі.